Zoeken
kader-tumbnail-youtube-website-de-barometer

De Barometer RTL Z

Zondag 13 september om 17.30 uur op RTL Z zijn wij te zien in een uitzending van televisieprogramma De Barometer.

In De Barometer worden onder andere succesverhalen van ondernemers gedeeld. Zij volgen ondernemers die de ins en outs van hun bedrijf met ons willen delen. Samen met presentatrice Annemarie Brüning worden bedrijven geanalyseerd aan de hand van De Barometer.

Iedere week ligt de focus op een andere branche binnen de ondernemerswereld. Welke factoren bieden het bedrijf kansen en zorgen daarmee voor groei? Elke aflevering heeft een ander thema met andere succesverhalen. De Barometer is elke zondag om 17:30 uur te zien bij RTL-Z en De Barometer Plus elke zondag om 10:00 uur bij RTL-Z.

De sociale kanalen

Vind jij veilig werken ook belangrijk, blijf ons dan volgen op de sociale kanalen:

Wilt u ook meer informatie over onze dienstverlening, neem dan contact op via Info@brogaal.com of via telefoonnummer: 033-4614303. Vervolgens helpen wij u graag verder.

Met vriendelijke groet,

Wendy de Gooijer

Wilt u dit bericht delen, gebruik dan de ondersteunende kanalen.

× Hoe kan ik je helpen?